Kurumsal

     2001 yılında Bilişim sektöründe KaleNet olarak faaliyete başlayan firmamız, 2003 yılında İletişim sektöründe Toplu SMS  (Bulk SMS) hizmeti veremeye başlamıştır.
 

    2007 yılına kadar  Telsim alt yapısını kullanarak Toplu SMS Servisi hizmeti sunan firmamız, 2007 yılının 10. ayında gerçekleşen yasal düzenlemeler nedeni ile Turkcell alt yapısına geçmiş ve Turkcell Çözüm Ortağı Turatel'lin alt yapısını kullanarak müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmüştür.
 

    Müşterilerimize daha iyi ve avantajlı fiyatlar sunabilmek amacıyla Bilişim Teknolojileri Kurulundan (BTK)  Sanal Operatör Lisansı (STH)  almak için İnno Mobil adında yeni bir şirket kurduk.
 

    KaleNet olarak yine isteyen müşterilerimize Turkcell altyapısını kullanarak SMS hizmeti vermeye devam ederken, yeni şirketimiz İnno Mobil olarak da Sanal Opertör Hizmeti sunulacaktır.

 

''YENİLİKÇİLİK''
İnno Mobil'in sunduğu bütün ürün ve hizmetler, ortaklarımız ve müşterilerimizin özel gereksinimleri göz önüne alınarak, telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübemizle, kendi şirketimiz bünyesinde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.


''GÜVENİLİRLİK''
İnno Mobil, 7/24 izleme ve destek ile tamamen esnek, modüler, ölçülebilir, yüksek performans ve kalitede mesajlaşma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca  temel prensibimiz gereği müşteri bilgileri en sıkı önlemlerle korunmaktadır.


''ESNEKLİK''
Mobil mesajlaşma hizmetlerine ek olarak İnno Mobil, aynı zamanda mobil operatörlerin, servis sağlayıcıların, finansal kuruluşların, büyük şirket ve holdinglerin ihtiyaçlarına göre uzman çözümler sunmaktadır.